Konvektomaty ADVANCE

Rovnako ako v konvektomatoch rady Advance Plus, sa para pre varenie vyvíja v externom bojleri prepojenom s varnou komorou. Sú tiež vybavené vpichovacou ihlou premerania teploty jadra pokrmov a samonavíjacou sprchou, umiestnenou na ovládacom paneli.
V tejto rade je varenie riadené z ovládacieho panelu prostredníctvom obrazovky, tlačítok a multifunkčného ovládača,  ktorým sa požadované hodnoty nastavujú a súčasne po jeho stlačení tiež potvrdzujú. Užívateľ sa môže po obrazovke pohybovať ľahko a programovanie varenia vykonáva jednoducho a s dobrým prehľadom o nastavovaných hodnotách. Okrem funkcie podporujúcich technický servis, je vložená aj funkcia predhriatia komory a funkcia termostop, ktorá čas varenia odpočítavá až po dosiahnutí nastavenej teploty. Tiež je k dispozícií tlačítko Stop/Start, ktoré umožňuje zahájiť nastavený proces presne v tom momente, kedy to vyhovuje používateľovi.

Konvektomaty ADVANCE sú ideálnym riešením pre tých profesionálov, ktorí požadujú cenovo dostupný konvektomat s najpokročilejším vybavením a dosahujú dokonalých výsledkov v kvalite varenia, účinnosti a bezpečnosti.

NAVRHNUTÉ PRE MAXIMÁLNY VÝKON KAŽDEJ KUCHYNE

Základné funkcionality:

NEPRETRŽITÝ VÝVOJ PARY: dokonalé varenie pokrmov
Výkonný vyvíjač pary konvektomatov Advance je samostatný a oddelený od varnej komory. Dodáva v každom okamihu čerstvou páru, vďaka nej sa dosahuje perfektnej kvality varenia a zvyšuje sa šťavnatosť pokrmov. Systém zaručuje neustálu obnovu vody v bojleri po každých 24 hodinách varenia. Tým je v každom okamihu dodržiavaná vysoká kvalita a zaručená vysoká úroveň hygieny vnútri varnej komory.

RIADENÁ TEPLOTA:    neporovnateľná chuť aj aróma

HA Control zaručuje rovnomernú a stálu teplotu, z ktorej sa dosiahnú tie najlepšie výsledky: neporovnateľný vzhľad, chuť aj aróma pripravených pokrmov. Systém obojsmerných otáčiek turbíny vytvára prúdenie vzduchu, ktoré zaručuje dokonale varenie

VYŠŠIA PRESNOSŤ PRE OPTIMÁLNY VÝSLEDOK
Jednoduché a ľahké používanie novej vpichovacej ihly Advance umožňuje presné meranie teploty v jadre pokrmu po celú dobu varného procesu. EZ Sensor má ergonomický design, ľahko sa manipuluje, poskytuje kuchárovi bezpečné zachádzanie a predovšetkým umožňuje úspor času a námahy.