Kabínový schladzovač CS-201

Schladzovače sú plne kompatibilné s konvektomatmi rady ADVANCE a je možné použiť rovnaké zavážacie vozíky. Modely pre veľkosti vozíka 20xGN1/1 a 20xGN2/1. Modely s jednými dverami, alebo priechodné dvojdverové.
Modely umožňujú vykonať cyklus šokového poklesu teploty z 90 °C na 3 °C (schladenie), resp. z 20 °C na -18 °C (zmrazenie).
Trvanie cyklu:
– Chladiaci: 90 minút
– Mraziaci: 240 minút

Vnútorné aj vonkajšie opláštenie z nerezovej ocele vysokej kvality. Tlakovo vstrekovaná polyuretánová izolácia s hrúbkou 70 mm pre modely schladzovačov a s hrúbkou 100 mm pre modely zmrazovačov. Hustota izolácie 40 kg/m3. Jedná sa o izoláciu v priemere o 20% silnejšiu ako je bežne obvyklé u konkurenčných modelov. Tým je docielené väčšej efektivity výkonu a úspory energie. Chladivo R-404, bez CFC. Tropikalizované prevedenie umožňujúce správnu funkciu až do teploty okolia 43 °C a relatívnej vlhkosti 65%. Chladiaca jednotka so vzduchotesným kompresorom a ventilovaným kondenzátorom. Elektronicky riadený proces schladzovania a odmrazovania. Elektronický termostat a vpichovacia ihla. Zvukový alarm pre dlhšiu dobu otvorenia dverí. Integrovaný systém HACCP, s alarmami a históriou. V rámci príslušenstva je možné dodať integrovanú tlačiareň pre tlačenie HACCP dát.

VLASTNOSTI

Veľmi kvalitný interiér aj exteriér z nerezovej austenitickej ocele.
Vstrekovaná polyuretánová izolácia hrubá 70 mm, s hustotou 40 kg/m3, čo je až 20% nad bežným priemerom na trhu. Je zaistená lepšia efektivita a to hlavne pri mrazení, a tiež to prináša značnú úsporu nákladov.
Ekologické chladivo R-404A.
Chladenie s núteným obehom zaisťujúce optimálnu cirkuláciu vzduchu.
Jednotka s tropikálnou úpravou. Zariadenie pripravené pracovať s okolitou teplotou 43°C a vlhkosťou 65%.
Hermeticky uzavretý kompresor s ventilovaným kondenzátorom.
Elektronické digitálne ovládanie teploty a odmrazovania.
Alarm signalizujúci dlhšie otvorenie dverí.
Sledovací systém HACCP so záznamom alarmov a teplotných údajov. Je možné nainštalovať tlačiareň pre tlač HACCP záznamov.
Produkcia kg/cyklus chladenia: 105 kg.

TECHNICKÉ PARAMETRE
MODEL: CSP-201
Kapacita: 20 x GN 1/1
Príkon: 0,85 kW, 230 V
Rozmer: 1430 x 1185 x 2090 mm
TECHNICKÝ LIST