Konvektomaty ADVANCE plus

 

Konvektomaty ADVANCE PLUS predstavujú najvyššiu radu z generácie ADVANCE a majú najmodernejšie technologické vybavenie z oblasti kontroly a riadenia procesov úpravy jedál. Vďaka dotykovej obrazovke TFT je možná voľba akéhokoľvek spôsobu varenia a úpravy jedál. Sú nástupcom veľmi úspešnej rady VISUAL a prinášalú vysoko inteligentné a moderné riešenia pre gastronómiu budúceho sveta.

Medzi ich hlavnými vlastnosťami vyniká hlavne úspora času, peňazí, ergonómia, hygiena a perfektné varenie, dosiahnuté vďaka využitiu elektronických prvkov poslednej generácie. Pára sa vyvíja v samostatnom bojleri, prepojeným s varnou komorou. ADVANCE + obsahuje mnoho užívateľských funkcii s možnosťou pokročilého nastavenia. Ovládanie tohto stroja je veľmi presné a intuitívne.

Konvektomat Advance sú koncipované pre vysokú úroveň požiadavkov a preto obsahujú posledné technologické vymoženosti a software poslednej generácie. Pripojenie cez USB umožňuje aktualizovať software, pridávať recepty alebo sťahovať dáta požadované normami HACCP pre bezpečnosť potravín.

NAVRHNUTÉ PRE MAXIMÁLNY VÝKON KAŽDEJ KUCHYNE

Základné funkcionality:

NEPRETRŽITÝ VÝVOJ PARY: dokonalé varenie pokrmov
Výkonný vyvíjač pary konvektomatov Advance je samostatný a oddelený od varnej komory. Dodáva v každom okamihu čerstvou páru, vďaka nej sa dosahuje perfektnej kvality varenia a zvyšuje sa šťavnatosť pokrmov. Systém zaručuje neustálu obnovu vody v bojleri po každých 24 hodinách varenia. Tým je v každom okamihu dodržiavaná vysoká kvalita a zaručená vysoká úroveň hygieny vnútri varnej komory.

RIADENÁ TEPLOTA:    neporovnateľná chuť aj aróma

HA Control zaručuje rovnomernú a stálu teplotu, z ktorej sa dosiahnú tie najlepšie výsledky: neporovnateľný vzhľad, chuť aj aróma pripravených pokrmov. Systém obojsmerných otáčiek turbíny vytvára prúdenie vzduchu, ktoré zaručuje dokonale varenie

VYŠŠIA PRESNOSŤ PRE OPTIMÁLNY VÝSLEDOK
Jednoduché a ľahké používanie novej vpichovacej ihly Advance umožňuje presné meranie teploty v jadre pokrmu po celú dobu varného procesu. EZ Sensor má ergonomický design, ľahko sa manipuluje, poskytuje kuchárovi bezpečné zachádzanie a predovšetkým umožňuje úspor času a námahy.

VŠETKY VOĽBY POMOCOU JEDNÉHO PRSTA
Nová generácia Advance je vybavená dotykovou obrazovkou TFT veľká 8 palcov s intuitívnou grafikou, umožňuje veľmi ľahkú obsluhu. Systém Fagor Touch je úplne chránený sklom, prenášajúcim dotykové povely. Ľahko sa čistí, odpudzuje vodu a tuky a je veľmi odolný proti poškrabaniu. Obrazovka umožňuje dobré čítanie v širokom uhle pohľadu a dokonca sa dá ovládať aj s latexovou rukavicou.

OPERAČNÝ SYSTÉM ADVANCE PLUS, KTORÝ NEPOZNÁ HRANICE
Fagor Cooking umožňuje automaticky programovať varenie zo dňa na deň ľahšie a produktívnejšie. Fagor Easy umožňuje variť manuálne v režimoch horkého vzduchu, pary, zmiešanom a regeneračnom. Fagor Multi-Tray Systém monitoruje teplotu a čas každej gastronádoby pre úpravu všetkých pokrmov súčasne. Fagor USB umožňuje vkladanie a sťahovanie receptov a dokumentáciu údajov pre HACCP, aby boli zaručené najvyššie štandardy bezpečnosti potravin.

PERFEKTNÁ HYGIENA, ISTÁ ZÁRUKA
Systém automatického umývania varnej komory zaisťujúc najvyššiu bezpečnosť v oblasti hygieny. Combi Clean disponuje 5 programami umývania, ktoré sa prispôsobujú potrebám každého profesionála. Je rovnako vybavený bezpečnostným systémom pre prípad neočakávaného prerušenia umývacieho procesu.