Konvektomaty ADVANCE Concept

Táto modelová rada predstavuje nazákladnejšiu výbavu akú FAGOR ponúka v novej generácii. Concept ponúka elektrické a rovnako aj plynové prevedenie konvektomatov s maximálnou teplotou horúceho vzduchu 300°C. Všetky modely tejto rady majú funkciu Cool down a tlačítko pre manuálne zvlhčovanie. Súčasťou vybavenia je tiež vpichová sonda. A vďaka tlačidlu Stop/Start sa dá začať práca v okamžiku, v ktorom si praje užívateľ.

Konvektomat Concept disponuje systémom podpory pre technický servis, pomocou ktorého môže servisný technik skontrolovať správnosť funkcií všetkých častí bez toho, aby musel najprv demonatovať ktorýkoľvek kryt. Takisto disponuje systémom alarmov a detekciou chýb.

JEDNODUCHÝ A EKONOMICKÝ KONVEKTOMAT, VÝKONNÝ A ROBUSTNÝ
Konvektomaty CONCEPT sú základnou odpoveďou pre každého profesionála, ktorý hľadá jednoduchý a lacný prístroj s dlhodobou životnosťou.

NAVRHNUTÉ PRE MAXIMÁLNY VÝKON KAŽDEJ KUCHYNE

Základné funkcionality:

RIADENÁ TEPLOTA:    neporovnateľná chuť aj aróma

 HA Control zaručuje rovnomernú a stálu teplotu, z ktorej sa dosiahnú tie najlepšie výsledky: neporovnateľný vzhľad, chuť aj aróma pripravených pokrmov. Systém obojsmerných otáčiek turbíny vytvára prúdenie vzduchu, ktoré zaručuje dokonale varenie.

VYŠŠIA PRESNOSŤ PRE OPTIMÁLNY VÝSLEDOK
Jednoduché a ľahké používanie novej vpichovacej ihly Advance umožňuje presné meranie teploty v jadre pokrmu po celú dobu varného procesu. EZ Sensor má ergonomický design, ľahko sa manipuluje, poskytuje kuchárovi bezpečné zachádzanie a predovšetkým umožňuje úspor času a námahy.